e-shop www.spacaky-stany-batohy.cz

Spacáky a spací pytle | PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

Domů » Nabídka pro rok 2019
Nakupujte nyní se slevou! Nakupujte outdoorové vybavení v našem značkovém e-shopu!

Nabídka pro rok 2019

Pro letošní rok jsme připravili dvě řady špičkového outdoorového vybavení tak, abychom uspokojili nároky co největšího spektra zákazníků. Potřebujete obyčejný letní spacák, stan, batoh, karimatku, vařič nebo cokoli jiného na chatu, pro dítě na tábor nebo "puťák"? Jedete do kempu nebo na festival a v noci má být zima nebo pršet? Hledáte opravdu kvalitní spacák do hor? Z naší nabídky si vždy vyberete!

S výrobou spacích pytlů máme mnohaleté zkušenosti. Proto jsme i letos připravili kolekci od levných výrobků až po produkty ze světově špičkových materiálů za velmi příznivé ceny. Prohlédněte si nabídku pro rok 2019 v podobě dvou řad outdoorového vybavení: špičkové spacáky se syntetickou izolací a spacáky péřové.

- řada PRIMA CLASSIC - špičkové spacáky kompletně vyrobené v České republice

- řada PRIMA BASIC - cenově výhodné a přitom kvalitní spacáky a batohy - jedná se již o doprodej a výrobu řady Basic jsme ukončili. Důvod - nechceme konkurovat Lídlu a       Decathlonu, ale soustředit se jenom na špičkové spacáky.

PRIMA CLASSIC

  • vyrobeno v České republice
  • izolační materiál Climashield APEX dovážíme z USA
  • peří vyrostlo na českých husách
  • zipy YKK jsou vyrobené v Japonsku
  • tkaniny PERTEX pochází rovněž z Japonska

Hledáte-li špičkovou kvalitu a záruku doživotního servisu, pak zvolte spacáky řady CLASSIC, které vyrábíme v České republice. PRIMA OUTDOOR, s.r.o. Vám na spacáku řady CLASSIC opraví jednoduché opravy zdarma nebo jen za režijní náklady.

Řada spacáků CLASSIC používá materiály CLIMASHIELD APEX, které mají až o 70% více "loftu" než konkurenční izolace. Patentovaná technologie povrchu vlákna AquaBan zaručuje zachování excelentních vlastností i když je vlákno vlhké.
Mnoho let jsme vyráběli spacáky Bike, Summer, Spring, Winter, Bike XP, Tulák XP, Trek XP, Bivak XP a Extrem XP, určené do náročných podmínek a to především díky použité izolaci CLIMASHIELD XP. Jednalo se o nejefektivnější tepelně-izolační materiál na světovém trhu. Jeho extrémně robustní trojrozměrná struktura (stejná jako u peří) je tvořena nekonečnými tepelně pojenými překříženými vlákny s dutinou trojúhelníkového průřezu. Průměr vláken je právě uprostřed mezi klasickými dutými vlákny a mikrovlákny. Izolační vlastnosti se nejvíce ze všech syntetických izolací přibližují peří. Výkonem je s ním plně srovnatelný a navíc slučuje všechny výhody dosud vyvinutých syntetických vláken, dutých vláken a mikrovláken. Výroba těchto spacáků je však ukončena.

Nabídka pro letošní rok je nejvyšší řada spacáků Annapurna, Manaslu, Makalu, Lhotse a Everest. Zcela nekompromisně jsou určeny do těch nejnáročnějších podmínek. Tkaniny PERTEX jsou to nejlepší na světě, z čeho lze spacák ušít. Speciální vlákna tvaru "Y", velmi husté tkaní, dvojitý kalandr a trvanlivá povrchová ochrana 100DWR+ zajišťují výbornou odolnost proti větru, vlhku a vodě zvenku a současně skvělou propustnost vzduchu a vodních par pro skvělé odvětrávání a dokonalé mikroklima uvnitř spacáku během spánku. Nejnovější izolace CLIMASHIELD APEX je ještě o 3% výkonnější než legendární předchůdce CLIMASHIELD XP a úprava vláken AquaBan ještě akceleruje již tak vynikající odolnost proti vlhkosti a vodě. Samozřejmostí u spacáků PRIMA CLASSIC jsou pak originální dvoucestné zipy YKK a prostorový 3D tvar spacáku.

Druhou nabídkou tohoto roku jsou celé řady péřových spacích pytlů PRIMA CLASSIC s názvem Polar, Arctic a Glacier. V každé řadě jsou vždy spacáky od lehoučkého letního, přes třísezónní, až po extrémně teplé zimní a expediční. Řada Polar je speciálně vyvinutá pro zákazníky, kteří by si rádi pořídili „péřák“, ale obávají se, že bude drahý a pro ně cenově nedostupný. Poměr cena/výkon je zcela nepřekonatelný. Přestože je náplní kvalitní české husí peří o plnivosti 600 cuin, je ušitý ze špičkové značkové japonské tkaniny PERTEX a zip je stejně špičkový YKK, cenám nebudete věřit. Kdo nechce, nebo nepotřebuje vyloženě šetřit, ten se rád podívá na vyšší řady Arctic a Glacier. Kvalitní české husí peří o plnivosti 650 a 750 cuin, excelentní značkové tkaniny PERTEX a zipy YKK Vám poskytnou ještě více komfortu a izolace při ještě nižší hmotnosti a lepší sbalitelnosti.

Úplně všechny naše péřáky používají nejsložitější a také nejlepší systém komor "V".

PRIMA BASIC
Hledáte-li cenově dostupnější spací pytle a batohy, zvolte řadu BASIC, která plně uspokojí nároky všech, kteří rádi tráví volný čas v přírodě - jedná se již o doprodej a výrobu řady Basic jsme ukončili. Důvod - nechceme konkurovat Lídlu a  Decathlonu, ale soustředit se jenom na špičkové spacáky.

Spacáky

Spací pytle PRIMA BASIC jsou vhodné nejen k turistice a táboření od jara do podzimu, ale také pro rybáře, chalupáře nebo chataře. Mají celkový tvar, rozměry i všechny detaily promyšleny tak, aby co nejlépe vyhovovaly předpokládanému způsobu použití. Zipy jsou obousměrné, všechny modely umožňují sepnutí dvou spacích pytlů dohromady. Použité izolační materíály Hollow Fiber, PrimaTherm MICRO a PrimaTherm DUVET vás spolehlivě zahřejí v každé situaci.

Batohy

Prodej batohů Trekker je ukončen.